Zapis do lekarza rodzinnego

Wybierz placówkę CM PZU Zdrowie Radom. Sprawdź wolne terminy w każdej lokalizacji. Ze względu na dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej, każdy lekarz może wystawić e-Receptę na leki przyjmowane stale przez Pacjenta.

POZ1 ul. Graniczna 24
POZ2 ul. Okulickiego 74
POZ3 ul. Toruńska 1
POZ4 ul. Osiedlowa 9 

Jeśli nie znalazłeś wolnego terminu lub jesteś zainteresowany wizytą u lekarza u którego nie udostępniliśmy jeszcze terminarza online skorzystaj z Formularza zgłoszeniowego. Jeśli zgłoszenie zostanie przesłane do godziny 11.00 to konsultant skontaktuje się z Pacjentem w tym samym dniu. Natomiast zgłoszenia dostrarczone po godzinie 11.00 będą realizowane następnego dnia. Zgłoszenia, które wpłyną w piątek po południu i w weekend będą obsłużone w poniedziałek. 

 

Wizyta u lekarza specjalisty

Jeśli chcesz umówić się na wizytę do poradni specjalistycznej wybierz odpowiednią placówkę i zarejestruj się online.

Poradnie Specjalistyczne: 
ul. Graniczna 24 
ul. Okulickiego 76
ul. Osiedlowa 9 
ul. 1905 Roku 20

Jeśli nie znalazłeś wolnego terminu w poradni lub jesteś zainteresowany wizytą u lekarza u którego nie udostępniliśmy jeszcze terminarza online skorzystaj z Formularza zgłoszeniowego. Nasz konsultant odzwoni do Ciebie od 1 do 3 dni od zgłoszenia

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dane identyfikacyjne i kontaktowe:
Placówka i rodzaj wizyty

* Bez uzupełnienia tego pola, PZU Zdrowie nie będzie mogło się skontaktować z Tobą w celu realizacji zgłoszenia

Administratorem podanych danych jest PZU Zdrowie S.A. Oddział Centrum Medyczne Polmedic w Radomiu. W PZU Zdrowie powołany jest Inspektor Ochrony Danych, do którego można kierować zapytania na adres: IODzdrowie@pzu.pl. Pani / Pana Dane osobowe przetwarzane będą w celu umówienia teleporady. Podanie danych osobowych w poniższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne do umówienia teleporady.

W celu zapoznania się pełną treścią klauzuli informacyjnej kliknij TUTAJ.