Aby zapisać dziecko na planowe szczepienie, wypełnij poniższy formularz lub napisz maila na adres: szczepienia@polmedic.com.pl. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h w celu umówienia dogodnego terminu. W treści maila podaj imię i nazwisko, rodzaj szczepienia oraz numer telefonu.

Szczepienia w centrach medycznych PZU Zdrowie  Polmedic odbywają się w punktach szczepień tj. w oddzielnych pomieszczeniach, w których nie przyjmujemy pacjentów z objawami ostrej infekcji. Pacjenci umawiani są na konkretną godzinę, aby zminimalizować kontakt z innymi osobami. Na szczepienie kwalifikuje lekarz na podstawie przeprowadzonego wywiadu, dlatego poinformuj go o wszelkich niepokojących objawach, które mogą świadczyć o rozwijającej się infekcji u Twojego dziecka.

Na szczepienie z dzieckiem może przyjść tylko jeden rodzic, który nie ma objawów infekcji.  Podczas wizyty w placówce medycznej pamiętaj o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz innych zaleceniach, takich jak stosowanie rękawiczek jednorazowych i dezynfekcja dłoni przed i po wizycie lekarskiej.

Dane identyfikacyjne i kontaktowe:

* - Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przedstawienie oferty:

Administratorem podanych danych osobowych jest PZU Zdrowie S.A. Oddział Centrum Medyczne Polmedic w Radomiu. Z Administratorem można skontaktować się drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres: kontakt@pzu.pl. We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: IODzdrowie@pzu.pl. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji żądania. Mają Państwo prawo wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na przetwarzanie, którego dokonano przed jej przetwarzaniem. Więcej aktualnych i szczegółowych informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziecie Państwo pod adresem https://www.pzuzdrowie.pl/polityka-prywatnosci.