Zespół doświadczonych fizjoterapeutek prowadzi kompleksową terapię ruchową dla dzieci i młodzieży w Centrum Medycznym PZU Zdrowie Radom. Nasi mali pacjenci mogą skorzystać z rehabilitacji dostosowanej indywidualnie do ich wieku, objawów i potrzeb rozwojowych.

Konsultacja diagnozująca rozwój ruchowy dziecka (0 – 18 lat) - Silne odginanie główki, zaciskanie rączek w piąstki, prężenie nóżek czy spłaszczenie główki po jednej stronie to objawy, które powinny skłonić Cię do wizyty u fizjoterapeuty. Podczas konsultacji zostanie przeprowadzona diagnostyka i dobrana odpowiednia terapia. U starszych dzieci szczególnie warto zwrócić uwagę na wystające żebra po jednej stronie, wystające łopatki, okrągłe lub zbyt płaskie plecy, różnicę w wysokości barków lub bioder, lub kiedy dziecko trzyma krzywo głowę lub siada na jednej nodze. cena 110 zł (ok. 50 minut)

Ćwiczenia indywidualne dla dzieci (0 – 18 lat) to cykliczne spotkania odbywające się najczęściej raz w tygodniu, podczas których fizjoterapeuta pracuje indywidualnie z dzieckiem. Odpowiednio dobrane metody do schorzenia potrafią zatrzymać rozwijający się proces chorobowy. Pracujemy wykorzystując głównie metodami m.in. NDT-Bobath, Cyriax, Trójpłaszyznowa Manualna Terapia Wad Stóp, Kinesiology Taping.  Podczas terapii otrzymasz wskazówki i dedykowane ćwiczenia, które będziesz mógł wykorzystać w domu. cena 60 zł (ok. 30 minut)

Zespół fizjoterapeutek

Monika Iwańska  - fizjoterapeutka, specjalista w terapii niemowląt i dzieci do 18. roku życia T: 506 053 520

Karolina Lenart – fizjoterapeutka pracująca z dziećmi w przedziale wiekowym od 3 do 18 roku życia metodą PNF T: 500 737 337

Emilia Kowalczyk – fizjoterapeutka, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku wczesne wspomaganie rozwoju. Pracuje z dziećmi w wieku od 4 do 18 lat. T: 517 514 152

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Radom

ul. Osiedlowa 9, ul. Okulickiego 76