Drogi Pacjencie,
Dbamy o Twoje zdrowie. W każdej chwili. Tak brzmi misja PZU Zdrowie, która jest naszym zobowiązaniem i odpowiedzialnością. Dlatego nawet w najtrudniejszej chwili, z jaką przychodzi się nam wszystkim mierzyć, jesteśmy dla Ciebie. Dzięki profesjonalizmowi i oddaniu, z jakim nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki, zapewniamy nieprzerwanie opiekę medyczną, dostosowując ją do aktualnych warunków i wytycznych władz państwowych i sanitarnych. 

Jako firma odpowiedzialna społecznie natychmiast zareagowaliśmy na zagrożenie, uruchamiając infolinię dla wszystkich Polaków, niezależnie od tego, czy są klientami PZU. Z dumą mogę powiedzieć, że za jej pośrednictwem pomogliśmy już ponad 10 000 pacjentów i nie ustajemy w dalszym wsparciu. 

Naszym priorytetem jest wspieranie Ciebie i Twoich bliskich w procesie leczenia. Dlatego też stawiamy na zdalne porady medyczne, ponieważ ograniczają ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Dzięki nim możesz w wygodny i bezpieczny sposób: 

  • przedłużyć receptę na leki przyjmowane na stałe,
  • uzyskać poradę medyczną dla siebie, dziecka lub seniora,
  • omówić wyniki badań,
  • otrzymać zwolnienie lekarskie, w razie wskazań medycznych.

Aby skorzystać ze zdalnych porad medycznych wystarczy, że: 

  • zadzwonisz do swojego centrum medycznego PZU Zdrowie i umówisz poradę

    lub
  • wejdziesz na konto pacjenta na mojePZU i wybierzesz jedną z ponad 20 specjalizacji dla dorosłych i dzieci. Lekarze udzielają porad również poza standardowymi godzinami otwarcia placówek, w formie rozmowy telefonicznej, czatu lub wideo.

Centra medyczne PZU Zdrowie są cały czas otwarte, jednak ze względu na regulacje Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz innych służb, ich działalność w okresie epidemii może podlegać ograniczeniom. Dlatego w przypadkach niewymagających stacjonarnej wizyty najlepszym wyborem będzie porada zdalna. Zachęcam do śledzenia aktualności na naszej stronie.

  
Przed nami pełen wyzwań czas, jednak w PZU Zdrowie jesteśmy do tych wyzwań przygotowani. Wszyscy nasi Pracownicy pozostają do Twojej dyspozycji, codziennie dbając o Twoje zdrowie. Dzięki wdrażanej od dawna cyfryzacji w obsłudze pacjenta możemy szybko reagować na konieczność zmian. Zdalne konsultacje, e-recepta, e-skierowanie, e-dokumentacja to rozwiązania, które funkcjonują w PZU Zdrowie od dłuższego czasu. Wierzę, że obecnie będą dla Ciebie szczególnym ułatwieniem w tej nowej codzienności. W PZU Zdrowie robimy wszystko, aby szybko i profesjonalnie zadbać o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. 

 

Wybierając PZU Zdrowie nasi pacjenci obdarzyli nas zaufaniem i wiarą w to, że w trudnych momentach swojego życia mogąna nas polegać. Dlatego wraz z całym moim Zespołem pracujemy, by mogli spędzić ten czas w poczuciu bezpieczeństwa i spokoju o swoje zdrowie. 

  

Z pozdrowieniami 
Julita Czyżewska
Prezes Zarządu PZU Zdrowie